ESTETİK VE PLASTİK CERRAHPROF.DR.EROL KIŞLAOĞLU
  • GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİEstetik göz kapağı cerrahisi alt ve üst göz kapaklarındaki fazla deri ve torbaları oluşturan yağ kitlesinin giderilmesi operasyonudur. Bu operasyon torbalanmalar ve kapaklardaki sarkmalar gibi kişiye yorgun ifade veren durumları giderir. Kişiye daha genç ve canlı bir görünüm verir.GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ
  • KARIN GERMEKarın bölgesinde estetik görünümün, şekil bozukluklarının cerrahi operasyonla düzeltilmesine KARIN GERME AMELİYATI denir. Hem kadınlar hem de erkekler için uygulanabilen operasyonda, çatlaklarınız, deri fazlalıklarınız ve deri altındaki yağ dokularınız için çözümdür. Fazla deri alınır, yağ dokunuz çıkarılır, kaslarınız gerilir. Göbek deliği altında ki bölgede oluşan, gördüğünüzde hoşlanmadığınız deformasyonlar ameliyatla son bulur.KARIN GERME
  • LİPOSUCTİONLiposuction, uygulanan teknik açısından son yıllarda çok sayıda gelişme yaşanmıştır. Bu gelişmelerden bir tanesi de lokal anestezi altında gerçekleştirilen ve liposhaping olarak da adlandırılan yağ emme yöntemidir.LİPOSUCTİON
  • DUDAK ESTETİĞİDudakların görünümünde çene yapısı, burun ve dişler önemli yer tutar. Dudakların yerlesimi dışında dudagın boyu, genisligi, alt ve üst dudak kalınlıklar, gülme durumunda dişlerin ne kadar görüldügü de operasyon planı açısından önemlidir.Alt dudak, üst dudaktan daha dolgun olmalı, gülerken diş etleri görünmemelidir. Dudaklar, burun ucundan çene ucuna çizilen hayalı çizginin gerisinde kalmalıdır.DUDAK ESTETİĞİ
  • ESTETİK MEMEİdeal güzel denebilecek estetik meme nedir. Estetik meme tanımı toplumlara göre değişir. Ortalama büyüklükte bir meme, estetik meme kavramına uymayabilir. Bunun ötesinde bazı hastalar memelerinin estetik görünümünün ideal olmayan bir forma dönüştürülmesi için ısrar edebilirler.ESTETİK MEME
  • BOYUN ESTETİĞİEstetik boyun germe ameliyatı, gıdı olarak adlandırdığımız çene altı bölgesinin, yaşın ilerlemesiyle yavaş yavaş sarkmaya başlamasının sonucunda ihtiyaç duyulan ameliyatlar arasında yer alır. Estetik boyun germe operasyonu tek başına olduğu gibi yüz germe operasyonu ile birlikte de uygulanabilir.BOYUN ESTETİĞİ
  • ESTETİK TEDAVİLERİMeme estetiği,Burun Estetiği,Botox,Liposuction,Meme Küçültme,Meme Büyütme
  • ESTETİK CERRAHİKarın Germe,Göz Kapağı Estetiği,Genital Estetik,Yüz Gençleştirme, botoks makaleleri
  • DOKTORUMUZA SORUNEstetik Ameliyatları ile ilgili Merak ettiklerinizi Doktorumuz Sizin için Cevaplıyor.
  • ONLINE RANDEVUEstetik Cerrahi Muayene için Randevu Talebinde Bulunabilirsiniz.

Ameliyattan Korkanlara Ameliyatsız Burun Estetiği

Yüzün en dikkat çekici unsuru olması sebebiyle kadınların da, erkeklerin de dünyada en çok başvurduğu estetik operasyon burun operasyonu. Bazı kişiler güzellik için hiç çekinmeden defalarca bıçak altına yatarken, bazıları ise hokka gibi bir buruna sahip olmak istedikleri halde ameliyat korkusu ve ameliyat sonrası süreç sebebiyle estetiği sürekli erteler.

Ameliyattan korkuyorsanız Dolgu maddeleriyle burnunuzu düzelttirebilirsiniz!

Estetik ameliyattan korkanlara ve operasyon sonrası hayal kırıklığı yaşama endişesi taşıyanlara !

Yalnızca 5 dakikada, istediğiniz buruna kavuşabilirsiniz. Nasıl mı?

Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, sizin için bu konuda merak ettiklerinizi açıkladı. 

Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, “Eğer burun estetiği düşünüyorsanız, ama ameliyattan ve sonrasındaki iyileşme süreci size uzun geliyorsa, plastik cerrahi doktorunuza, burnunuzun dolgu maddesiyle düzeltilip düzeltilemeyeceğini sorun ” diyor.  Dolgudan memnun kalırsanız operasyon yaptırabilirsiniz.

Prof. Kışlaoğlu, 8 ay veya 2 senelik sürenin, kullanılan dolgu maddelerinin dayanıklılık süreleri olduğunu belirterek, bu süre sonunda dolgu maddesinin vücut tarafından emilip burnun yavaş yavaş eski şekline döneceğini ifade ediyor. Bu süre sonunda eğer burnunuzdan memnun kaldıysanız plastik cerrahınız ameliyat ile aynı burnu yapabileceğini vurguluyor. 

Ama bu seferki burnunuzun ömür boyu olduğunu söyleyen Kışlaoğlu, dolguyla burun estetiğinin yalnızca 5-10 dakika içinde yapılabilecek bir yöntem olduğuna dikkat çekiyor.

 

Yöntem şöyle:
Önce hastanın burnu doktor tarafından muayene ediliyor. Resimleri çekiliyor, bilgisayarda gerekli düzeltmeler yapılıyor. Burun üzerine yüzeysel anestetik bir pomat sürülerek ağrı duygusu gideriliyor. Daha sonra burun kemiği üzerine dolgu maddesi enjekte ediliyor ve masaj ile buruna istenilen şekil veriliyor. 

Herhangi bir alçı ya da sargı yapılmıyor, 5 dakika buz uygulaması yapılıyor ve kişi evine gönderiliyor. İsterse aynı akşam yemeğe bile gidebilirsiniz. Her türlü sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. 

 

Dolgu yöntemi sonrası aspirine dikkat!

Kişinin sadece aspirin kullanmaması gerekir (morluk oluşmaması için), yalnız bu yöntem her kişiye uygulanamaz. Kime uygulanabileceği ancak doktor muayenesi sırasında anlaşılabilir.

Bu yöntemin botox ile birlikte kullanılabileceğine de dikkat çeken Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, şunları söyledi: “Bildiğiniz gibi son iki senedir burun köküne botoks enjeksiyonu ile burun ucunu kaldırmak mümkün oluyor. Botoks tek başına kullanılabileceği gibi dolgu ile birlikte kullanıldığında daha iyi sonuçlar alınabiliyor. Botox 'un etkisi 4-6 ay. Bu süre sonunda burun tekrar orijinal haline dönüyor. Uygulama 5 dakika içinde yapılıyor.” 

YASAL UYARI :Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar.
Bugün :Toplam :
© Copyright - 2020 - Kışlaoğlu Estetik Prof.Dr. Erol Kışlaoğlu Tüm Hakları Saklıdır.