ESTETİK VE PLASTİK CERRAHPROF.DR.EROL KIŞLAOĞLU
  • GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİEstetik göz kapağı cerrahisi alt ve üst göz kapaklarındaki fazla deri ve torbaları oluşturan yağ kitlesinin giderilmesi operasyonudur. Bu operasyon torbalanmalar ve kapaklardaki sarkmalar gibi kişiye yorgun ifade veren durumları giderir. Kişiye daha genç ve canlı bir görünüm verir.GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ
  • KARIN GERMEKarın bölgesinde estetik görünümün, şekil bozukluklarının cerrahi operasyonla düzeltilmesine KARIN GERME AMELİYATI denir. Hem kadınlar hem de erkekler için uygulanabilen operasyonda, çatlaklarınız, deri fazlalıklarınız ve deri altındaki yağ dokularınız için çözümdür. Fazla deri alınır, yağ dokunuz çıkarılır, kaslarınız gerilir. Göbek deliği altında ki bölgede oluşan, gördüğünüzde hoşlanmadığınız deformasyonlar ameliyatla son bulur.KARIN GERME
  • LİPOSUCTİONLiposuction, uygulanan teknik açısından son yıllarda çok sayıda gelişme yaşanmıştır. Bu gelişmelerden bir tanesi de lokal anestezi altında gerçekleştirilen ve liposhaping olarak da adlandırılan yağ emme yöntemidir.LİPOSUCTİON
  • DUDAK ESTETİĞİDudakların görünümünde çene yapısı, burun ve dişler önemli yer tutar. Dudakların yerlesimi dışında dudagın boyu, genisligi, alt ve üst dudak kalınlıklar, gülme durumunda dişlerin ne kadar görüldügü de operasyon planı açısından önemlidir.Alt dudak, üst dudaktan daha dolgun olmalı, gülerken diş etleri görünmemelidir. Dudaklar, burun ucundan çene ucuna çizilen hayalı çizginin gerisinde kalmalıdır.DUDAK ESTETİĞİ
  • ESTETİK MEMEİdeal güzel denebilecek estetik meme nedir. Estetik meme tanımı toplumlara göre değişir. Ortalama büyüklükte bir meme, estetik meme kavramına uymayabilir. Bunun ötesinde bazı hastalar memelerinin estetik görünümünün ideal olmayan bir forma dönüştürülmesi için ısrar edebilirler.ESTETİK MEME
  • BOYUN ESTETİĞİEstetik boyun germe ameliyatı, gıdı olarak adlandırdığımız çene altı bölgesinin, yaşın ilerlemesiyle yavaş yavaş sarkmaya başlamasının sonucunda ihtiyaç duyulan ameliyatlar arasında yer alır. Estetik boyun germe operasyonu tek başına olduğu gibi yüz germe operasyonu ile birlikte de uygulanabilir.BOYUN ESTETİĞİ
  • ESTETİK TEDAVİLERİMeme estetiği,Burun Estetiği,Botox,Liposuction,Meme Küçültme,Meme Büyütme
  • ESTETİK CERRAHİKarın Germe,Göz Kapağı Estetiği,Genital Estetik,Yüz Gençleştirme, botoks makaleleri
  • DOKTORUMUZA SORUNEstetik Ameliyatları ile ilgili Merak ettiklerinizi Doktorumuz Sizin için Cevaplıyor.
  • ONLINE RANDEVUEstetik Cerrahi Muayene için Randevu Talebinde Bulunabilirsiniz.

Genital Estetiği Kadınlarda Özgüveni Artırıyor

Kadınların kendilerini her anlamda güzel hissetmeleri sosyal ve psikolojik bir ihtiyaç. Genital estetik operasyonlar da bu doğrultuda sağlık ve güzelliğine düşkün kadınların en sık tercih ettiği yöntemlerden biri. Vajinal genişleme, sarkma ve diğer problemlerde kadınların imdadına yetişen estetik operasyonlar vardır.

Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu - Estetik ve Plastik Cerrah

Doğum sonrasında veya çeşitli nedenlerle vajinada oluşan kalıcı hasarlar vajinal genişleme ve sarkmalara neden olur. Cinsel ve psikolojik hayatı önemli ölçüde etkileyen bu durum ilişki sırasında ağrı, tatminsizlik, özgüven eksikliği ve cinsel isteksizliğe yol açabilir. Bu sorunları ve daha fazlasını gidermek için talep edilen estetik operasyonlar günümüzde sıklıkla uygulanıyor ve yüz güldüren sonuçlar alınıyor.

 

Kadınlar Vajina Estetiğini Neden Tercih Ediyor? 
Vajina estetiği hem işlevsel hem de görsel sorunları ortadan kaldırıyor. Kadınların bu işlemi genellikle partnerlerinden utandıkları, ilişki sırasında özgüven eksikliği ve isteksizlik yaşadıkları, dar kıyafetlerle rahat edemedikleri ve ilişki sırasında acı çektikleri için tercih ediyor.

 

İşlevsel Vajina Operasyonları Nelerdir? 
Doğum sonrası elastikiyeti azalan ve sarkan rahim ile mesanenin onarılması gerekir. İşlevsel operasyonların idrar torbası, rahim, mesane sarkması ve cinsel hayatı olumsuz etkileyen vajina genişlemesi durumunu gidermek ve sağlığı tehdit edebilecek diğer sorunları ortadan kaldırmak için yapılır.

 

Estetik Vajina Operasyonları Nelerdir?

Vajinoplasti: Yaş faktörü, sık cinsel ilişki, normal doğum ve kürtaj gibi jinekolojik müdahaleler sonrasında genişleyen vajinanın daraltılması işlemi olan Vajinoplasti’de amaç, vajinanın küçük bir operasyonla daraltılarak estetik ve işlevsel olarak yenilenmesidir.

Ortalama 30-40 dakika süren Vajinoplasti’de hastaya lokal anestezi uygulanarak vajinanın istemli daralmasını sağlayan kaslar yaklaştırılır ve yüzeydeki destek dokuları tamir edilir. İşlem sonrası hasta, 2-3 gün içerisinde günlük yaşamına dönebilir. İlk cinsel ilişkinin operasyondan 1-1,5 ay sonra gerçekleşmesi gerekir.

Labioplasti: Asimetriyi düzeltmek için iç dudaklardan birinin veya her ikisinin de küçültülmesi işlemi olan Labioplasti’de amaç, uzun ve sarkık dudakların yaratabileceği ilişki sırasında içe kıvrılarak acı verme, istenmeyen seslere neden olma ve dar kıyafetlerde rahatsız edici görüntü durumlarını engellemektir.

Labioplasti operasyonu daha önce cinsel ilişkiye girmemiş ve doğum yapmamış kişilerde de uygulanabilir. Ameliyat lokal anestezi altında ortalama 40-45 dakika sürüyor. Labiaplasti’de normalden büyük ve çeşitli problemlere neden olan vajina dudakları küçültülür ve yeni şekilleri vücutta eriyen dikişlerle sabitlenir. İşlem sonrası hasta, 2-3 gün içerisinde günlük yaşamına kolaylıkla devam edebilir. Labioplasti sonrasında ilk cinsel ilişkinin 20-25 gün sonra gerçekleşmesi gerekir.

 

İki Operasyon Aynı Anda Yapılabilir!
Lokal anestezi eşliğinde Labioplasti ve Vajinoplasti’nin aynı anda yapılabilir. Tek bir ameliyatla genital bölgedeki sorunların giderilir. Hepsinde olduğu gibi bu ameliyatlarda da kanama, morluk, şişlik ve enfeksiyon riski bulunur. Bu tür
genital estetik işlemlerin mutlaka hijyenik koşullarda ve alanında uzman estetik cerrahlar tarafından yapılması gerekir.

 

Vajina Estetiği Özgüveni Artırıyor…
Cinsel ve psikolojik hayatı önemli ölçüde etkileyen vajinal sorunların giderilmesiyle kadınların özgüven duygularının tazelenir. Operasyon sonrası cinsel hayatın ve aile yaşamının düzene girer, hasta kendini daha rahat hisseder.   

YASAL UYARI :Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar.
Bugün :Toplam :
© Copyright - 2020 - Kışlaoğlu Estetik Prof.Dr. Erol Kışlaoğlu Tüm Hakları Saklıdır.