ESTETİK VE PLASTİK CERRAHPROF.DR.EROL KIŞLAOĞLU
  • GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİEstetik göz kapağı cerrahisi alt ve üst göz kapaklarındaki fazla deri ve torbaları oluşturan yağ kitlesinin giderilmesi operasyonudur. Bu operasyon torbalanmalar ve kapaklardaki sarkmalar gibi kişiye yorgun ifade veren durumları giderir. Kişiye daha genç ve canlı bir görünüm verir.GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ
  • KARIN GERMEKarın bölgesinde estetik görünümün, şekil bozukluklarının cerrahi operasyonla düzeltilmesine KARIN GERME AMELİYATI denir. Hem kadınlar hem de erkekler için uygulanabilen operasyonda, çatlaklarınız, deri fazlalıklarınız ve deri altındaki yağ dokularınız için çözümdür. Fazla deri alınır, yağ dokunuz çıkarılır, kaslarınız gerilir. Göbek deliği altında ki bölgede oluşan, gördüğünüzde hoşlanmadığınız deformasyonlar ameliyatla son bulur.KARIN GERME
  • LİPOSUCTİONLiposuction, uygulanan teknik açısından son yıllarda çok sayıda gelişme yaşanmıştır. Bu gelişmelerden bir tanesi de lokal anestezi altında gerçekleştirilen ve liposhaping olarak da adlandırılan yağ emme yöntemidir.LİPOSUCTİON
  • DUDAK ESTETİĞİDudakların görünümünde çene yapısı, burun ve dişler önemli yer tutar. Dudakların yerlesimi dışında dudagın boyu, genisligi, alt ve üst dudak kalınlıklar, gülme durumunda dişlerin ne kadar görüldügü de operasyon planı açısından önemlidir.Alt dudak, üst dudaktan daha dolgun olmalı, gülerken diş etleri görünmemelidir. Dudaklar, burun ucundan çene ucuna çizilen hayalı çizginin gerisinde kalmalıdır.DUDAK ESTETİĞİ
  • ESTETİK MEMEİdeal güzel denebilecek estetik meme nedir. Estetik meme tanımı toplumlara göre değişir. Ortalama büyüklükte bir meme, estetik meme kavramına uymayabilir. Bunun ötesinde bazı hastalar memelerinin estetik görünümünün ideal olmayan bir forma dönüştürülmesi için ısrar edebilirler.ESTETİK MEME
  • BOYUN ESTETİĞİEstetik boyun germe ameliyatı, gıdı olarak adlandırdığımız çene altı bölgesinin, yaşın ilerlemesiyle yavaş yavaş sarkmaya başlamasının sonucunda ihtiyaç duyulan ameliyatlar arasında yer alır. Estetik boyun germe operasyonu tek başına olduğu gibi yüz germe operasyonu ile birlikte de uygulanabilir.BOYUN ESTETİĞİ
  • ESTETİK TEDAVİLERİMeme estetiği,Burun Estetiği,Botox,Liposuction,Meme Küçültme,Meme Büyütme
  • ESTETİK CERRAHİKarın Germe,Göz Kapağı Estetiği,Genital Estetik,Yüz Gençleştirme, botoks makaleleri
  • DOKTORUMUZA SORUNEstetik Ameliyatları ile ilgili Merak ettiklerinizi Doktorumuz Sizin için Cevaplıyor.
  • ONLINE RANDEVUEstetik Cerrahi Muayene için Randevu Talebinde Bulunabilirsiniz.

Penis Estetiği Nasıl Yapılıyor

Erkeklerin çoğu penis estetiği konusuna çok önem veriyorlar.

Penis estetiği Ameliyatıyla 2-3 cm. uzama elde edilmektedir. Sonrasında dokunun yeniden büzüşmesini engellemek için ağırlık egzersizleri yanında kalça bölgesinden alınan yağ dokusu ya da suni dokular kullanılıyor.


Yüzde yüz kalın hale getirilebilir. Yine de mümkün olduğunca müdahaleden kaçınmak gerekir. Sertleşme problemi olan kişilerde çeşitli tiplerde penil protezler kullanılarak sertleşme problemi giderilir.
Erkeklerin bu konuya çok önem veriyorlar. Bunun nedeni, bunu bir erkeklik,güç ve cinsellik simgesi olarak görmeleridir.
Özellikle cinsel deneyimleri sırasında yaşadıkları kötü bir anıdan etkilenmiş kişilerde bu durum bir takıntıya dönüşebiliyor. Kadının daha çok uyarılacağı ve tatmin olacağı zannediliyor. Bu yönüyle doğru olanı öğrenebilmek için uzman bir doktor ile görüşülmesi gerekmektedir.


Uygun olan vakalarda penis büyütme operasyonları gayet mantıklı ve uygulanan bir yöntemdir. Operasyona karar vermeden önce kişilerin psikolojik ve fizyolojik koşulları incelenmelidir. Karar verilip operasyon uygulanan hastalar sonuçlardan son derece memnun kalıyor.


Penis Estetiğinde Ameliyatla Çözüm
a)İleri derecede küçük mikro penis dediğimiz durumlarda;
Penis hem gömülü olduğu çevre dokusundan serbestleştirilir, hem de vücudun uygun bir bölgesinden alınan deri penis derisine eklenir.


b)İkinci grupta Penis uzunluğu normal olduğu halde Penis kalınlığı yetersiz olan hastalarda; Vücudun uygun bölümünden alınan yağ dokusuyla penis çapı kalınlaştırılır.

 
c)Üçüncü ve en çok müracaat eden grupta hem penis uzunluğu yeterli olmayan hem de kalınlığı yeterli olmayan hastalarda; Burada ise yapılan özel bir operasyonla bağlı bulunduğu dokulardan serbestleştirilerek uzatılır ayrıca penis derisi altına yağ, yağ deri karışımı uygulanır.


Her üç operasyondan sonra dört hafta süre ile ilişki yasağı konulmaktadır. Ameliyat sonrası elde edilen uzunluğun sürdürülebilmesi için özel ağırlık egzersizleri tatbik edilmektedir.

YASAL UYARI :Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar.
Bugün :Toplam :
© Copyright - 2020 - Kışlaoğlu Estetik Prof.Dr. Erol Kışlaoğlu Tüm Hakları Saklıdır.