ESTETİK VE PLASTİK CERRAHPROF.DR.EROL KIŞLAOĞLU
  • GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİEstetik göz kapağı cerrahisi alt ve üst göz kapaklarındaki fazla deri ve torbaları oluşturan yağ kitlesinin giderilmesi operasyonudur. Bu operasyon torbalanmalar ve kapaklardaki sarkmalar gibi kişiye yorgun ifade veren durumları giderir. Kişiye daha genç ve canlı bir görünüm verir.GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ
  • KARIN GERMEKarın bölgesinde estetik görünümün, şekil bozukluklarının cerrahi operasyonla düzeltilmesine KARIN GERME AMELİYATI denir. Hem kadınlar hem de erkekler için uygulanabilen operasyonda, çatlaklarınız, deri fazlalıklarınız ve deri altındaki yağ dokularınız için çözümdür. Fazla deri alınır, yağ dokunuz çıkarılır, kaslarınız gerilir. Göbek deliği altında ki bölgede oluşan, gördüğünüzde hoşlanmadığınız deformasyonlar ameliyatla son bulur.KARIN GERME
  • LİPOSUCTİONLiposuction, uygulanan teknik açısından son yıllarda çok sayıda gelişme yaşanmıştır. Bu gelişmelerden bir tanesi de lokal anestezi altında gerçekleştirilen ve liposhaping olarak da adlandırılan yağ emme yöntemidir.LİPOSUCTİON
  • DUDAK ESTETİĞİDudakların görünümünde çene yapısı, burun ve dişler önemli yer tutar. Dudakların yerlesimi dışında dudagın boyu, genisligi, alt ve üst dudak kalınlıklar, gülme durumunda dişlerin ne kadar görüldügü de operasyon planı açısından önemlidir.Alt dudak, üst dudaktan daha dolgun olmalı, gülerken diş etleri görünmemelidir. Dudaklar, burun ucundan çene ucuna çizilen hayalı çizginin gerisinde kalmalıdır.DUDAK ESTETİĞİ
  • ESTETİK MEMEİdeal güzel denebilecek estetik meme nedir. Estetik meme tanımı toplumlara göre değişir. Ortalama büyüklükte bir meme, estetik meme kavramına uymayabilir. Bunun ötesinde bazı hastalar memelerinin estetik görünümünün ideal olmayan bir forma dönüştürülmesi için ısrar edebilirler.ESTETİK MEME
  • BOYUN ESTETİĞİEstetik boyun germe ameliyatı, gıdı olarak adlandırdığımız çene altı bölgesinin, yaşın ilerlemesiyle yavaş yavaş sarkmaya başlamasının sonucunda ihtiyaç duyulan ameliyatlar arasında yer alır. Estetik boyun germe operasyonu tek başına olduğu gibi yüz germe operasyonu ile birlikte de uygulanabilir.BOYUN ESTETİĞİ
  • ESTETİK TEDAVİLERİMeme estetiği,Burun Estetiği,Botox,Liposuction,Meme Küçültme,Meme Büyütme
  • ESTETİK CERRAHİKarın Germe,Göz Kapağı Estetiği,Genital Estetik,Yüz Gençleştirme, botoks makaleleri
  • DOKTORUMUZA SORUNEstetik Ameliyatları ile ilgili Merak ettiklerinizi Doktorumuz Sizin için Cevaplıyor.
  • ONLINE RANDEVUEstetik Cerrahi Muayene için Randevu Talebinde Bulunabilirsiniz.

Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirme, Restylane, Juvaderm ve Diğer Dolgu Maddeleri Yüzün Doldurulması, günümüz'de dudaklara ve yüzdeki kırışıklıkları doldurmak için geliştirilmiş sentetik doku genişleticiler (dolgu maddeleri) geliştirilmiştir.

Yüz gençleştirme, için için kullanılan maddeler içinde en zararsızı ve en çok uygulananı hiyaluronik asitten elde edilen maddelerdir. Bu maddeler 1-2 dakika içinde dudaklara ve yüzdeki kırışıklıklara enjekte edilerek dudaklarda dolgunluk ve kırışıklıkların düzelmesi sağlanmaktadır. Fazla şişlik yapmaz ve kişi hemen sosyal hayatına devam edebilir. Bu maddelerin etkisi 6 ay ile 1 sene sürer. Bu süre sonunda tekrarlamak gerekir.

Restylane, hayvansal hammadde içermeyen, stabilize Hyaluronik asittir. Restylane vücudun kendi hyaluronik asit yoğunluğunun azaldığı bölgelere enjekte edilir. Deriye enjekte edildiğinde vücudun kendi hyaluronik asiti ile birleşerek hacim yaratır. Bu hacim ile dudakların, çizgilerin, kırışıklıkların ve yüz kıvrımlarının tedavi edilmesi sağlanmaktadır. Hızlı ve kolay uygulanmasının yanı sıra, görülebilir sonuçların hemen elde edilmesine olanak sağlar. Şeffaf ve renksiz bir jel halinde üretilen restylane; derinin üst kısmına konulunca kişinin kendi cilt tonu ile bütünlük oluşturur.
İnsanlar yaşlandıkça, derinin altında bulunan kollajen ve elastik lifler kırılmaya ve gevşemeye başlar. Bu kırılmalar doğal yaşlanma sürecimizin bir parçası olmakla birlikte, fazla kaş çatma, gözleri kısarak bakma, sigara içme, gülümseme ve diğer yüz mimikleri de kırılmalara katkıda bulunur. Yüz kırışıklıklarını doldurmak için en geniş çapta kullanılan işlem, restylane tedavisidir.

Restylane enjeksiyonlarından sonra normal aktivitelerinize hemen geri dönebilirsiniz. Hissedilen rahatsızlıklar en alt düzeydedir. Tedavi edilen bölgede, birkaç saat süren hafif bir şişme olabilir. Makyaj ile kolaylıkla kapatılabilecek hafiflikte olan morluklar görülebilir. Tedavi yapılan bölgeye bağlı olarak sonuçlar, 6-9 ay arasında bir süre için kalıcı olurlar. Allerjik reaksiyonlar çok nadir görülür. Bunlar, enjeksiyon bölgesinde kızarıklık, kaşınma veya sertlik şeklinde olabilir. Restylane tedavisi, genellikle operasyona bir alternatif olarak uygulanır.

Restylane minik bir iğne ile derinin altına enjekte edilir. Gereken enjeksiyon sayısı, kırışıklığın derinliğine ve uzunluğuna bağlı olarak değişir. Birkaç adet enjeksiyon gerekebilir. Sonuçlar çok hızlı elde edilir ve enjeksiyonlar sonrasında iz kalmaz.

Restylane, bakterilerle ayrışabilen diğer dolgu maddeleri...gibi hayvansal kökenli değildir. Bu olgu, alerjik reaksiyonları en aza indirgediği gibi, hayvanlara özgü hastalıkların insanlara taşınmasına da engel olmaktadır. Dolayısıyla, restylane kullanımı tamamen güvenli olmakta ve tedavi öncesi herhangi bir test uygulaması gerektirmemektedir.

Restylane doğal bir görüntü verdiği için, vücudunuzun başka bir bölgesinden doku almaya gerek kalmaz. Restylane, power peel microdermabrasion, kimyevi deri soyma ve hatta yüz germe operasyonları gibi diğer yüz gençleştirme prosedürleri ile bağlantılı olarak da kullanılabilir.

Cildinizi yeniden canlandıran doğal bir güzellik tedavisi. Cildiniz sağlığınız için ne kadar önemli ise, hyaluronik asit de cildiniz için o kadar önemlidir. Cildinizde doğal olarak varolan bu madde, suyu tutarak cildinizi nemlendirir, gerginliği ve tazeliğini korumasını sağlar. Cildinizin Hyaluronik asit üretimi çeşitli nedenlerle azalır ve cildiniz elastikiyetini ve canlılığını kaybeder. Bu fark gençlerde bile barizdir. Cildin bu doğal kaybını restylane vital cildinize geri verir.


Yüz gençletirme, için kullanılan Restylane vital bir dolgu maddesi değildir derinin hemen altına enjekte edildiğinde, derinin içerisinde ağ oluşturarak cildi sıkılaştırır, nemli ve taze doğal bir canlılık, daha genç ve sağlıklı bir görünüm verir. Uygulama 20-40 dakikada tamamlanır. Vitalin canlandırıcı gençleştirici etkisi o denli etkilidir ki sadece yüzünüze uygulamak yetmeyecektir. Boynunuz, dekolteniz ve elleriniz gibi genç bir görünüm için çok önemli olan bölgelerinizde de aynı etkiyi yakalayabilirsiniz. Restylane vitalin etkileri uzun sürelidir. Uygulama 4'er hafta aralarla 3-4 kez 1'er enjektör şeklinde yüz, boyun, dekolte ve eller için uygulanmaktadır.

YASAL UYARI :Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar.
Bugün :Toplam :
© Copyright - 2020 - Kışlaoğlu Estetik Prof.Dr. Erol Kışlaoğlu Tüm Hakları Saklıdır.